Preskočiť na obsah
Dmytro Varha

Administratíva a podporné služby

Dmytro Varha

Administratívne a pomocné činnosti

Obec
Vranov nad Topľou
Od roku
2021
IČO
53 841 905

Dmytro Varha

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
093 01 Vranov nad Topľou
Na trhu od
31. mája 2021
IČO
53 841 905
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 82.10)
Administratívne a pomocné činnosti

Podnikanie v číslach

5
rokov na trhu
2021
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Dmytro Varha

Dmytro Varha – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Vranov nad Topľou. Podniká od 31. mája 2021.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad administratívne služby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a prípravné práce k realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
Dmytro Varha
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
53 841 905
Dátum vzniku
31. mája 2021
Miesto podnikania
093 01 Vranov nad Topľou
Živnostenský register
Okresný úrad Vranov nad Topľou, vložka č. 110-300894
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 82.10)
Administratívne a pomocné činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Dmytro Varha zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Administratívne služby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Dmytro Varha?

Miesto podnikania je v obci 093 01 Vranov nad Topľou.

Čím sa Dmytro Varha zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: administratívne služby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby.

Aké je IČO – Dmytro Varha?

IČO je 53 841 905.

Odkedy podniká Dmytro Varha?

Podnikanie začalo 31. mája 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Dmytro Varha podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese dmytro-varha.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.